Media Markt Eksik Ürün Gönderdi

Gözde Gözde14 Mayıs 21:20

14/05 tarihinde Dyson V8 marka süpürge kargo firması tarafından teslim edildi ancak cocid-19 dolayısı ile kapıyı açtığımızda kargo çalışanı kutuyu bırakmış ve gitmişti. Kontrol ettiğimizde bir parçanın eksik olduğunu gördük (koltuk temizleme parçası). Kargo firması benim muhatabım değil. Ben ürünü sizden aldım ve eksik parçamın acilen gönderilmesini bekliyorum. Aksi durumda hakkımı arayacağımdan şüpheniz olmasın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gözde 18 Mayıs 19:44

Tutanak ektedir ve kargo firmanız da durumu kabul etmiştir. Normal şartlarda benim muhatabım Media Markt iken böyle bir salgın ortamında kargo şirketine giderek topluluk arasında işlem yaptırmak durumunda kaldım. Hwr durumda eksik olan parçamın gönderilmesini bekliyorum. Aksi durumda hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

Media Markt Logo Media Markt 18 Mayıs 18:09

Değerli Müşterimiz; Eksik ürünlerde hasar tespit tutanağı ile işlem sağlanmaktadır. Siparişinize ait ürün için tespit tutanağınızın bulunmaması sebebi ile iade/değişim talebinize onay verilememektedir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler