18 Ocak 2014 #2242142

Media Markt Değişim Yapmıyor

İstanbul Marmara Park AVM'den 15.01.2014 (saat 20.05.13 geçe) Samsung c3310 metallic silver cep telefonu aldım. Kardeşim telefonu kullanmaya başladı ve telefonda kapanma açılma oldu birkaç defa, bunun üzerine telefonu 17.01.2014 tarihinde telefonu iade etmek için.Telefonu aldığım yere götürdüm. Media Markt'teki yetkili kişi telefonu iade alamam servisine göndermem lazım dedi.


Bende dedim ki telefonu alalı iki gün oldu neden değiştirmiyorsunuz. Bana söylenen şu: Biz simkart takılan telefonu iade alamayız, ikinci el kategorisine giriyor bu yüzden servise gönderebiliriz değiştiremeyiz ve faturanızın üzerinde simkart takılan ürünleri iade mümkün değildir yazıyor dedi. Bu kanuni mi? Cevap bekliyorum.

Niyazi 338 Okunma

Cevaplar

 • Niyazi28 Ocak 2014

  media markt yetkilisi cevabınızı bekliyorum sorularıma cevap verir misiniz? Kaç gündür cevabınızı bekliyorum.AÇIK VE NET ŞEKİLDE SORULARIMI YANITLAYABİLİR MİSİNİZ? SÖYLEYECEK CEVABINIZ YOK MU YA DA CEVAP VEREMİYOR MUSUNUZ?

 • Niyazi23 Ocak 2014

  media markt hiç bir konuda yardımcı olmadı.media marktte bulunan personeli(iade ve değişimden sorumlu kişi) ve yanındaki bir kişi daha çok kaba müşterileri aşağılar küçük görer tarzda muamele ediyorlar ses tonlarını değiştiriyorlar çok kabalar ve çözüm üretmiyorlar.ben telefonu değişime götürürken birisi daha vardı yani bir müşteri bir elektrikli süpürge almış bozulmuş bu konuda yardımcı olmuyorlardı müşteriyle agız dalaşına giriyorlar böyle bir müşteri anlayışı hiç bir şirkette görmedim bir daha mı asla media marktten alış veriş yapmam yaşadığım olayı bütün çevreme arkadaşlarıma sosyal paylaşım sitelerinde paylaşacam böyle bir müşteri anlayışı olmazzzzzzzzzzzzz...

 • Niyazi21 Ocak 2014

  tüketici hakları metninin neresinde ve hangi maddesinde "sim kart takılan ürünlerde iade mümkün değildir" yazıyor.Bana somut bir şey yazın maddeyi bana yazın buna cevap bekliyorum.BİZLERİ BU KONUDA AYDINLATIN SAYIN MEDİA MARKT YETKİLİLERİ SİZLERE SESLENİYORUM.

 • Niyazi21 Ocak 2014

  soruma cevap alamadım sayın media markt yetkilisi sorularıma net bir cevap verebilir misiniz faturanın üstünde simkart takılı ürünlerde iade mümkün değildir yazısı var bu hukuki midir neden telefonu değiştirmiyorlar alalı 2 gün olmasına rağmen telefonu media markte götürmeme rağmen media markt müşteri hizmetleri telefonu değiştirmedi bunun cevabını bekliyorum.Tüketici haklarında nerede yazıyor

 • Niyazi18 Ocak 2014

  SAYIN MEDİA MARKT YETKİLİSİ SİZE ŞUNU SORMAK İSTİYORUM.MEDİA MARKET MAĞAZANIZIN FATURANIN ÜZERİNE "SİMKART TAKILAN ÜRÜNLERDE İADE MÜMKÜN DEĞİLDİR" YAZISINI YAZMASI HUKUKİ AÇIDAN DOĞRU BİRŞEY Mİ YOKSA DEĞİL Mİ? İKİNCİ SORUM İSE TÜKETİCİ HAKLARINDA SİM KART TAKILAN ÜRÜNLERDE İADE MÜMKÜN DEĞİLDİR DİYE BİRŞEY YAZIYOR MU? YAZIYOR DİYORSANIZ KANUNUN HANGİ BÖLÜMÜNDE VAR BANA YAZARSANIZ MEMNUN OLURUM.BİZİ BU KONUDA AYDINLATMANIZI İSTİYORUM.

 • Media Markt Temsilcisi18 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00 Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön