01 Nisan 2014

Media Markt Çalışanlarının Ürün Stoğu Hakkında Bilgisi Yok

31 mart tarihinde 108**** no'lu siparişimi vermeden önce çağrı merkezinden 2 kere ürün stok bilgisini teyit ettirdim. Özellikle anneye anlatır gibi nadir bulunan bir ürünün olup olmadığı konusunda doğrulama aldım ama ne yazık ki daha önceki siparişim gibi bana sormadan bilgi verilmeden siparişim iptal edildi.


Zaten internet sitesinde fiyat bilgileri yanlış ve kredi kartı ile satış aktif değil. Ne desem boş çünkü hiçbir şekilde telafi edemeyecekler.

Erden 51 Okunma

Cevaplar

  • Erden01 Nisan 2014

    yaptığınız tek şey kopyala yapıştır aynı cevabı vermek.. çağrı merkezinizde; ürün bilgisi, deponuzda; stok bilgisi ve web sayfanızı kontrol eden teknik bilgisi yüksek arkadaşlar çalıştırsanız bu kadar şikayet almazsınız.. ürün bedelini iade etmişsiniz..benim sorunum bu değil ki.. siz insanın zamanından çalıyor..dalga geçer gibi keyfi hizmet veriyorsunuz.Kriterlere uyacağım diye hızlı dönüş yapsanız ne olur ki..müşteri memnuniyeti sağlamadıktan sonra hepsi hikaye.. itirazlarım ve hakkımı (parasal değil) aramam devam edecektir.

  • Media Markt Temsilcisi01 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön