Toplam çözüm sayısı
..
Media Markt ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Serdar'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Media Markt Bozuk Ürün Yanıltması

449görüntüleme
Serdar
Serdar 21 Ocak 00:36

Ankara Atlantis Media Markt mağazasından aldığım webcam bozuk çıktı. Evime en yakın mağazaları olan Kentpark mağazasına ürünü iade için götürdüğümde bana atlantis mağazasına gitmemi, oraya gitsem bile oranın da ancak değişim yapabileceklerini söylediler. 

Bana bozuk ürünü satan Media Markt bir de ürünü iade kabul etmiyor. Kentpark mağazası ancak ürünü servise gönderebileceklerini söyleyerek arıza kaydı açtı. Bu resmen art niyet. Arızalı ürün satıp alıcı bu durumu fark edince ürünü geri almamak nedir?

Media Markt Logo
Media Markt21 Ocak 07:53

Değerli Müşterimiz; Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Media Markt Logo
Media Markt21 Ocak 11:00

Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Arıza tespit edilmesi halinde teknik servise gönderilmektedir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Serdar
Serdar3 hafta önce

Sikayetvar.com üzerinden şahsımla iletişime geçmeyen marka, bozuk ürünün yerine aynı üründen verme konusunda ısrarcı olmuş ve bozuk ürünü iade almamıştır. Yani verdiğim paranın sistemlerinden çıkmasına izin vermemiştir. Ancak ve ancak başka bir ürün alarak, yani değişimle paramı kurtarabildim. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler