25 Mart 2013 #1703870

Media Markt Bozuk Ama Tamir Edilmiş Ürünleri Sıfır Gibi Satıyor!

23. 03. 2013 Ümraniye Media Markt Mağazası'ndan aldığım yepyeni Creative T3 hoperlör sisteminin içinden bir adet tamir fişi çıktı. Media Markt etik değerlere aykırı bir davranış göstererek raftan aldığım sıfır ürünü aslında tamir edilmiş bir ürün olarak bana satmış. Ayrıca hoperlorlerin konileri ezik ve ön muhafazaları da kutudan çıkmadı.


Ürün tamamen kullanılmış ve bozuk bir üründür. Telefonla yaptığım görüşmede ürünü getirirsem yenisini vereceklerini söylediler. Sanırım Media Markt müşterilerini saf zannediyor. Vakit ve nakit harcamış bir kişiyi bu şekilde ikna etme çabaları hoş değil. Tüm müşterilere sesleniyorum : Media Markt tamir edilmiş ürünleri sıfır gibi satıyor.

Selçuk 127 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk16 Nisan 2013

    Media Markt durumun ciddiyetine vararak bana yeni ürünü teslim etmiştir. Sayın Tüketiciler lütfen dikkatli olun, bir hata veya ihmal gerekçesi ile hak ettiğiniz servis veya ürünü alamamış olabilirsiniz.

  • Media Markt Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön