02 Mayıs 2013 #1774039

Media Markt Bir Buçuk Aydır Sorun Çözemiyorlar!

27. 03. 2013 tarihinde media markt arızalı cep tlf teslim ettim tlf 1 ay sonra servisten geldi ve tlf alt kısmında media markt teslim ettikten sonra darbeler meydana gelmiştir media markt bu sorunu kabul etmedi ve servisle görüşeceğiz tlf servise göndereceğiz dediler ve hala ne arayan ne soran var. Arayıp soruyorum size döneceğiz diyorlar aramıyorlar.


Sanki ben ürünü başka bir firmadan almışım gibi ilgilenmiyorlar birçok kez aradım geri dönüş yapmıyorlar ilgilenmiyorlar. kaymakamlığa tüketici heyetine dilekçe yazdım ürün değişimi talebinde bulundum. media markt tlf değiştirmesini istiyorum veya dilekçemin sonucunu bekliyeceğim media markt yetkililerinin bilgisine.

Öner 83 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön