06 Mart 2014

Media Markt Bilgisayar Sistem Yüklemesi İçin Ücret Talep Ediyor

Media Markt'ten Packard Bell marka bilgisayar aldım ve eve geldiğimde sistem yüklemesini yapamadım. Ertesi gün tekrar Media Markt'e gittiğimde 50 TL ücret karşılığında yükleme yapabileceklerini söylediler. Ayrıca aynı yüklemeyi ilk aldığım zaman 19 TL ücret karşılığında da yaptırabileceğimi söylediler.


Yalnız ben bilgisayarı aldığım zaman şahsıma böyle bir bilgilendirme yapılmadı. Bunu Media Markt'e onların suçu olduğunu bilgilendirmediklerini söylediğimde kabul etmediler. Müşteriyi bilgilendirmede ciddi şekilde eksiklik olduğu düşüncesindeyim.

Ertan 56 Okunma

Cevaplar

  • Ertan10 Mart 2014

    Kesinlikle media marketi tercih etmeyecegim ve cevremdeki insanlarida negatif sekilde bilgilendirecegim

  • Media Markt Temsilcisi06 Mart 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön