26 Aralık 2016
Yorum Yap
#7313375

Media Markt Ayıplı Malın İadesini Yapmadı!

15.12.2016 tarihinde Konya Kule Site Media Markt mağazasından 3498 TL karşılığında aldığım Asus 510vx modele sahip laptopu ekranın sürekli donması ve bilgisayarın kilitlenmesi, ardından yoğun olarak fanin devreye girmesi sebebi ile aldıktan dokuz gün sonra kutusu ve tüm parçaları ile mağazaya götürdüm ve iadesini istedim. Ancak mağaza bu ürünü değiştirmedi ve ancak Asus servisinin raporu ile bu değişimi yapabileceğini söyledi. Şimdi beklemedeyim ve çıkacak karara göre tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım. Umarım buraya birkaç gün içerisinde yaşamış olduğum bu mağduriyetin giderildiğini yazarım. Asus ve Media Markt firmalarının zannettiğim gibi doğru ve dürüst kurumlar olduğunu tekrar görmüş olurum.

Yalçin Yalçin 691 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Yalçin20 Ocak 2017

  15.12.2016 tarihinde Konya Kule Site AVM den 3498 TL karşılığı aldığım Asus marka laptopu, aldıktan hemen sonra donma sorunu sebebiyle servise göndermek ve iadesini istemek zorunda kaldım. Ürün servisten geldi ve yine arızalı hala sürekli dönüyor. Media Markt değişim talebime olumsuz cevap veriyor ve sattığı Ürünün arkasında durmuyor, topu servise atıyor. Bu sebeple dün mediamarktı dava ettim ve bilgisayarı isimde kullanamadığım günlerin tazminatı ile birlikte düştüğüm mağduriyetten doğan tüm haklarımın tarafıma iadesi için hukuk çerçevesinde elimden geleni yapacağım. Siz siz olun Media Markt magazına güvenip de sakin ha bir mal almayın. Ben iyisi olsun dedim 3498 TL verdim rezil oldum, siz olmayın ey ahali!

 • Yalçin19 Ocak 2017

  Kesinlikle zerre kadar bir yardım ya da geri dönüş olmadı. Media Markt mağazası sandığımız kadar büyük bir firma değilmiş. 3498 TL verdim çöp oldu. Ama mahkemeye verdim kazanırsam tazminat davası da açacağım.

 • Media Markt Temsilcisi26 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz; Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi26 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler