26 Ekim 2016 #6784831

Media Markt Arızalı Ürün Sonrası Yaşanan Sorunlar

Mağazanızdan almış olduğum Logitech MK 710 set 1 yıl içinde 2 kez arızalandı. Ürünü size teslim ettik. Teknik servise gitti geldi. Bizde müşteri olarak teşekkürümüzü ettik. Fakat aynı ürün birkaç ay içerisinde tekrar arızalandı. Tekrar servise gönderilmesi için mağazanıza teslim ettim. Ürünün arızasını detaylıca anlatmama rağmen, arızalı ürünü alan arkadaşınız 2 kelime ile kendince durumu özetlemiş. Yazdığı açıklama aynen şöyle: müşteri ikinci kez gönderiyormuş, mause bozuk, değişim istiyor.


13 iş günü serviste kalan ürünü bugün alıyorum onarıldı diye bir de bakıyoruz ki hiçbir işlem yapılmamış. Ürünü servisten arıza giderilmiş mi giderilmemiş mi umurunuzda değil. Ürünüm onarılmadan geri gönderilmiş. Sözde onarılmış sizin duyarsızlığınız benim yaklaşık bir ay daha ürünü servisten gelmesini beklemem demek. İşimi gücümü bırakıp size ürün getireceğim ayda bir. Siz onarmıyorsunuz ama biraz ciddiyet lütfen.

Fatih 225 Okunma

Cevaplar

  • Fatih26 Ekim 2016

    Üretici firma ile görüşmelerimi sağladım. 06/10/2016 'da size vermiş olduğum ürünü 13/10/2016 da ulaştırmışsınız, ayrıca ürün 18/10/2016 'da çıkış yapmış siz bana 25/10/2016'da ulaştığını ilettiniz. Madem bu kadar geç gönderiyorsunuz bize de bir zahmet bilgi verin, çağrı merkeziniz ile yaptığım görüşmelerde ki zaten kayıtlıdır ürünün 07 'tarihinde çıktığını iletiyor İstanbul 'dan İstanbul a 1 hafta da mı ulaşıyor bir ürün. Mağazanızdan alığım ilk elektronik eşya değil elbette bu ürün son olmuş olacak.

  • Media Markt Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz. Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

  • Media Markt Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön