05 Haziran 2015

Media Markt Arızalı Telefon Sattı

Kahramanmaraş Piazza AVM'de bulunan Media Markt’tan HTC
Desire 320 modelinde bir tane telefon aldım. Kamera ile fotoğraf çektiğim zaman
küçük yazılar okunmuyor. Telefonun şarjı % 40 gösterdikten sonra telefonun şarj
seviyesi bir anda %15’in altı
gösterip şarja koyma uyarısı geliyor ya da
telefon bir anda kapanıyor. Telefonu 4 defa servise gönderdiler ama değişen bir
şey olmadı.
Media Markt gibi prestijli bir mağazanın böyle
yapması gerçekten müşteri mağduriyetini
önemsemeyen bir durumdur. Media Markt'ı Tüketici
Hakem
Heyeti’ne şikayet edeceğim. Media Markt'tan ürün
almayın kafanız rahat olsun. Ürün satmak için ellerinden geleni yaparlar. Müşterinin mağduriyeti söz konusu olduğunda umursamıyorlar.

Salahattin 338 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi12 Haziran 2015

  Sayın Dağ; Ekibimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirdi. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

 • Salahattin11 Haziran 2015

  Media Markt: ''Üye Firma Temsilcisi: Mediamarkt 06 Haziran 2015 tarihinde cevapladı Sayın Dağ; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz, bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir. ''Hala geri dönüş yapılmadı. Bu mu hizmet. Media Markt hizmet kalitesinden ne anlar. İşiniz para kazanmaktan başka bir şey değil. Bunun hesabını hukuki yollardan vereceksiniz.

 • Salahattin08 Haziran 2015

  Media Markt: ''Üye Firma Temsilcisi: Mediamarkt 06 Haziran 2015 tarihinde cevapladı Sayın Dağ; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz, bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir. '' Ne hizmeti. Media Markt hizmet kalitesinden ne anlar. İşiniz para kazanmaktan başka bir şey değil. Bunun hesabını hukuki yollardan vereceksiniz.

 • Salahattin05 Haziran 2015

  Gidin Tüketici Hakları resmi kuruluşlarına şikayette bulunun, bir de TRT 2 'de bununla ilgili program var telefonla canlı yayınla bağlanın, şikayetinizi dünya alem işitsin! Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın Tüketicinin Korunması Genel Müdürlüğü'nün şikayet sayfasıdır. t.c. kimlik No..'su ile başvurunu yap, onlar sana geri dönerler. Kendini "uyanık" zanneden firmalara en caydırıcı cezaları bunlar verir

 • Salahattin05 Haziran 2015

  Media Markt'an cevap geldi. 'Sayın Dağ; İlginize teşekkür ederiz, bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir. '' yine klasik cevaplardan biri.

 • Media Markt Temsilcisi05 Haziran 2015

  Sayın Dağ; İlginize teşekkür ederiz, bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

 • Salahattin05 Haziran 2015

  Size tavsiyem değerli arkadaşlar, Media Markt’an ürün almayın kafanız rahat olsun. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman, tereddüt etmeden gerekli hukuki mercilere başvurun. Hakkınızı arayın ve paranızı son kuruşuna kadar alın. Başka firmalardan ürün alın. Bunu yazmam benim vatandaşlık görevimdir, ben mağdur oldum başkaları olmasın. Bunu bütün sosyal ağlarda ve şikayet sitelerinde paylaşacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön