19 Mart 2015

Media Markt Ambalajı Açılmış Ürün Gönderdi!

Media Markt internet sitesinden Sharp TV aldım. Firma kargoyu eşime bırakmış. Eve geldiğimde gördüm ki TV kutusunun orijinal bandı açılmış yerine başka bir bant takılmış! TV kutusunun üzerine de 3D gözlük kutusu yapıştırılmış.


Ben böyle bir kargolama görmedim. Ürünün geldiği halinin fotoğraflarını ekliyorum. Her ne olursa olsun hiçbir tüketiciye kutusu açık bir ürün gönderilmemelidir. Muhtemelen de teşhir ürün. Yarın iade sürecini başlatacağım. Herhangi bir sıkıntı yaşarsam da tüketici haklarına gitmekten çekinmeyeceğim.

Erkan 1.268 Okunma

Cevaplar

 • Erkan'ın Teşekkür Mesajı09 Nisan 2015

  İade onay e-postası bugün geldi. Paramın yatmasını bekleyeceğim. Çok uzun sürdü iade sürecim.

 • Media Markt Temsilcisi26 Mart 2015

  Sayın Şengönül; Önerileriniz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz, talebiniz ilgili gruba iletilmiştir.

 • Erkan26 Mart 2015

  İade sürecimin 1. haftasını doldurdum. Hala evimde kocaman bir kutu duruyor. her gün Media Markt ve horoz lojistiği arıyorum. Ama ürünü almaya kimse gelmiyor. Bakalım ne zaman iade edebilecez bu ürünü. Haliyle ürüne verdiğim parayı henüz alamadım.

 • Media Markt Temsilcisi21 Mart 2015

  Sayın Erkan Şengönül; Müşteri Hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir.

 • Erkan21 Mart 2015

  Doğrudur bilgilendirme yapıldı. Ürünün iade sürecinin başlatıldığını ve beni arayacaklarını söylediler. 2 gün sonra ben aradım ve iade sürecinden haberleri yoktu. Benden servis raporunun beklendiği söylendi. Halbuki servisle bir alakam yok. Bakalım bekleyeceğim. Muhtemelen daha çok uğraşacaz.

 • Media Markt Temsilcisi19 Mart 2015

  Sayın Erkan Şengönül; Ekibimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirdi. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön