14 Mayıs 2013 #1796657

Media Markt Alırken Değiştiririz Aldıktan Sonra Değiştiremeyiz.!

Media Markt İzmir'de Balçovada açıldıktan sonra onlarca kez ürün aldım. Her defasında gerek çalışanlar gerekse danışma gerekse müşteri hizmetleri tarafından bir müşteri değilde sanki ürünleri bedavaya alıyormuşum gibi tavır sergiliyorlardı. İki kez ürün değişimi talebinde bulunduğumda ise ellerinden geldikleri kadar zorluk sergilediler.


Son defasında ise ürünün paketi olmamasına rağmen paketini yok alamayız denmesi son oldu. Zaten bir işletme iade yaptığı zamanda sadece o mağazada kullanılacak hediye çeki veriyorsa bu ürünlerine ve hizmetine güvenmediği anlamına gelir. Şu zamana kadar binlerce liralık harcama yapmış olmama rağmen bir daha kesinlikle media markt dan alışveriş yapmayacağım.

Gökhan 84 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön