18 Haziran
Yorum Yap
#10557354

Media Markt 3'Lü Beyaz Eşya Seti/Samsung Telefon Hediyesi!

06.05.2018 tarihinde Media Markt İzmir Optimum mağazasından Samsung marka 3'lü beyaz eşya seti aldım. Bu şekilde beyaz eşya alanlara Samsung Galaxy Grand Prime telefon hediyesi olduğu söylendi. Bu hediyeyi alabilmek için Samsung'un sitesinde başvuru formuna gerekli belgelerin yüklenmesi gerekiyordu yüklememe rağmen talebim reddedildi. Sonra öğrendim ki faturalar ayrı olarak kesildiği için başvurum reddediliyormuş. Ancak Media Markt bize bu şekilde herhangi bir bilgi vermedi. Faturaların ayrı kesilmesi de şu şekilde oldu.


Biz eşyaların alımını ödemesini aynı gün yaptık. Faturalar ürün eve getirildiğinde bize ulaştı. Bulaşık makinesi stoklarında olmadığı için başka bir mağazadan transfer ettiler. Bu yüzden çamaşır makinem ve buzdolabı aynı gün elime ulaştı ve fatura tarihi 09.05.2018 idi. Bulaşık makinem daha sonra getirildi ve fatura tarihi 23.05.2018.Telefon hediyesi hakkımdır şikayetçiyim.

Merve 1.196 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi18 Haziran

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza konu hakkında bilgilendirme sağlamıştır. Şikayetinizi bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler