Media Markt 0 Diye Kullanılmış Ürün Gönderdi

Göksel Göksel 1 ay önce

Logitech g603 mouseumu garanti kapsamında orta tuş arızası için Maltepe Piazza şubesinden tamire gönderdim. (cihazı aldığım şube de burası) Serviste cihazı yamultup geri göndermişler, sabit durmuyor mouse. Değişim talebimi reddedip seçim hakkı yasal olarak bana ait olmasına rağmen iade üstünde direttiler. Elimizde yok temin edemiyoruz isterseniz teşhir ürünü var diye oyaladılar, kabul etmeyip Hakem Heyeti'ne başvuracağımı söylediğimde, ertesi güne sıfır ürününüz geldi gelip alabilirsiniz diye haber verdiler.

Ben de gidip ürünü 0 diye alıp eve döndüğümde kutuyu açıp kullanılmış, ikinci el veya teşhir ürünü olan bir cihazla karşılaştım. Kutusu kapatılmış yeni gibi gözüküyordu. Özet olarak iki ay önce cihazı servise verdim ve bugün geldiğimiz nokta bu. Resmen haksızlık ve hala sorunum giderilmiş değil ve vadedilen çözüm önerileri de öncekilerden zerre farksız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Media Markt Logo Media Markt 1 ay önce

Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler