14 Kasım 2014 #2820918

Media Market'tan Aldığım Elektrik Süpürgesi Hala Serviste!

Ankara Forum Media Markt'tan aldığım sıfır Rowenta marka elektrik süpürgesi, garanti kapsamında tarafınızdan tamir edilmek üzere teslim alındığı (04.10.2014) ve yasal tamir süresi çoktan aşıldığı halde halen tarafıma iade edilmemiştir. Bir ev için elektrik süpürgesinin ne kadar önemli olduğu herkesçe malumdur. Aylardır mağdur durumdayız. En kısa sürede paramın geri iadesini talep ediyor, bu süpürgeyi hiçbir şart ile kabul etmeyeceğimi, paramın iadesinin yasal hakkım olduğunu, bu hakkımın göz ardı edilmesi ve mağduriyetimin devamı halinde hakkımı tüketici hakları çerçevesinde yasal yollarla arayacağımı beyan ederim.

Umut 663 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi26 Kasım 2014

  Sayın Umut Yücel Çavuş; İlgili ürününüzü mağazamızdan teslim alabilirsiniz.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Umut'un Teşekkür Mesajı21 Kasım 2014

  Bugün MediaMarkt ile görüştüm, kutusuyla beraber sıfır bir ürünü getirteceklerini ve bana teslim edeceklerini söylediler. Ben de kabul edeceğimi haber beklediğimi söyledim. Teşekkür ederim.

 • Umut18 Kasım 2014

  Once mesaj attilar supurgenizin tamiri tamamlandi, hazir gelin alin diye. Halbuki aylardır gaspedilmis hakkım soz konusu, mağduriyetim soz konusu, tamirata güvenmem mumkun değil, cunku daha once de tamam hazir dedikleri tamirat son derece eksikti teslim etmeye kalkmislardi, kutusunu kaybetmisler, daha fenasi bunun faturasını bana kesmeye kalkıyorlar ve diyorlar ki tamam sana yeni ürün verelim ama kutusunu bize verirsen!!!. Son olarak kutuyu araştıracağız eğer bulursak size aynı degerde hediye ceki verecegiz biz sizi arayacagiz dediler. Cumartesi akşamından beri aramalarını bekliyorum. Ayrıca mağduriyetimi ifade eden bir şikayet dilekçesi verdim onu bile almak istemediler, hatta hakem heyeti Tamir edilen süpürgeyi görmek ister diyerek supurgeyi bana teslim etmeye kabul ettirmeye kalktılar . Bir gaflet edip teslim almaya kalksam diyecekler ki "Biz tamir ettik teslim ettik" işin icinden sıyrılacaklar. Maalesef müşterinin haklarına ve mağduriyetine duyarsızlık ve nasıl kandirip durumdan sıyrılırım yaklaşımından baska birsey görmediğim gibi hala evim supurgesiz bekletiliyorum.

 • Media Markt Temsilcisi15 Kasım 2014

  Sayın Umut Yücel Çavuş; Konu ilgili birimlere iletilmiş olup mağduriyetinizin giderilmesi amacı ile en yakın zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön