Media Markt Yüzünden 2 Aydır Telefonsuzum!

Aslı H. |

Bu Media Markt için yaptığım 3. şikayetim. Artık sıkıldım. Ağustos ayından beri telefonsuz dolaşıyorum. Servise yolluyorum telefon yapılmadan geliyor, tekrar yolluyorum garantili ve kaskolu ürüne ücret talep ediyorlar. Hatalarını anlayıp durumu düzeltiyorlar, bu seferde 13 Eylül' de ikinci sefer teslim ettiğim ve 20 iş gününü geçiren telefonuma servisten mağazaya geri gelmiş, tekrar 26 Eylül'de servise gitmiş diyorlar.

Bu kesinlikle benim problemim değil. Benim evraklarımda teslim tarihi 13 Eylül görünüyor. Bu zamana kadar gerekli sabrı gösterdim ancak sınırlarım doldu, bayram sonrası Pazartesi direk mahkemeye gidiyorum. Umarım o zamana kadar ya paramı iade edersiniz ya da yeni telefon verirsiniz.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  13:10

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00