Media Markt Yetkili Servisten Gelmeyen Arızalı Ürün!

Hale Y. |

Media Markt Kentpark'tan Arçelik otomatik çay makinesi aldım. Ekstra 40 TL ödeyerek 7 senelik garanti yaptırdım. 40 gün önce arıza sebebiyle mağazaya götürdüm servise gönderdiler. 20 iş gününü geçtikten sonra aradım mağazanın döneceğini söylediler. Kentpark mağazası kesinlikle dönmedi tekrar tekrar aradım en sonunda mağaza döndü ve cihazın servisten dönmediğini söyledi. Yasal süre aşıldı dedim yapabileceğimiz bir şey yok nereye istiyorsanız başvurun tüketici hakem heyetine gidin diye bir de akıl verdiler. En son aradığımda da (1 hafta önce) kargoda olduğunu ve haftaya yani bu hafta geleceğini söylediler. Sanırım Tanzanya da bir servise gönderdiler. Paramla mağdur oldum keşke Arçelik mağazasından alsaydım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  16:10

  Sayın Yalçın;

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Hale Y.
  28 Aralık
  19:17

  Mağaza şikayetimi dikkate aldı ve yeni ürün vereceklerini söylediler. Henüz teslim almadım ama teşekkür ederim.

 • 25 Aralık
  17:35

  Sayın Yalçın;

  Talebiniz 1027201 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri