Media Markt Yeni Ürün Arızası!

Melih Ç. |

Media Markt 'tan almış olduğum Lenovo marka telefonun aynı gün içinde kullanma fırsatım olmadı.
Ertesi gün sim kart yerleştirdim fakat sim kartı okumadı. Sim kartın eski olduğunu düşünerek yeni sim kart satın aldım, fakat o sim kart da çalışmadı. Sim kart yuvası kontrol ettiğim de tırnakların eksik olduğunu fark ederek Media Martk müşteri hizmetlerine başvurdum.

Müşteri hizmetlerinin bana vermiş olduğu cevap, doğal olarak bizim hatamız olduğunu ve benim kırdığımı söylediler. Sim kart yuvasındaki tırnakları kırmamız için çok sert bir şekilde işlem yapmamız gerek ki bu da mümkün değil. Daha sonra telefonu kontrol amaçlı bırakarak teknik servise gönderdiler ve yine doğal olarak hatalı biz çıktık. Telefonun fiyatı 650 TL civarında bize tamir ücreti olarak 300 kusur lira ücret çıkardılar ki telefon fiyatının yarısına tekabül ediyor. Telefon maliyetinin yarısını sim kart mı oluşturuyor?

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  13:06

  Değerli Müşterimiz;

  Yetkili teknik servis kontrolü ile verilen kararlara müdahale edilememektedir. Yetkili teknik servis sürecinde ücret istenir ise ancak ücreti ödemeniz dahilinde işlem yapılabilmektedir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri