Media Markt Yeni Alınan Sıfır Cihaz Bozuk Hiç Açılmıyor!

Güler B. |

2 gün önce Ankara Kentpark Media Markt'tan Asus Zenfone 2, 32 GB bir telefon aldım ama hiçbir şekilde telefon açılmadı. Hat takılmayan, kurulumu yapılmayan açılmamış bir telefonu 2 saat sonra geri götürdüm değişim için kutusu yırtılmış diye telefonu değiştirmediler!

Değiştirmedikleri gibi sattıkları ürünün arkasında da durmadılar. Telefonu satarken de kontrol edip vermediler. Bugün tekrar gittim telefonu yapıp gönderebilirler tarzında konuştular ayrıca iyi niyetimizi suistimal etmeyin şeklinde bir muameleyle karşılaştım. Hiç kullanmadığım ürünü neden bu şekilde kabul edeyim değişim veya para iadesi istiyorum. Tüketici haklarına ve mahkemeye de ayrıca başvuru yapacağım. Böyle sorumsuzluk görmedim.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güler B.
  23 Kasım
  01:06

  Sıfır ve aynı gün içerisinde getirilen hiç açılmamış bir ürünün servise gitme mantığını anlayamadım ben. Bana değişim olacak fakat kutusu yırtık öncelikle servise göndermemiz gerek dediler tamam dedim. Fakat daha sonra sizin müşteri hizmetlerindeki elemanlarınız değişim olmaz büyük ihtimal yapıp aynısını gönderirler dedi ki hattımı bile takmadığım kullanmadığım bir ürünü o şekilde zaten kabul etmem kesinlikle. Çalışanlarınızın bir dediği bir dediğini tutmuyor resmen insanları kandırıyorsunuz. Telefonu servise göndereli 11 gün oldu. Sabırla gelecek cevabı bekliyorum. Değişim veya iade olmazsa zaten direk mahkemeye vereceğim ve bunu herkese anlatacağım ki bir daha sizden alışveriş yapmasınlar.

 • 17 Kasım
  18:39

  Sayın Batı;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri