Media Markt Yeni Aldığım Dell Marka Laptop Arızalı Çıktı.

Ömer Faruk Y. |

25.05.2016 tarihinde Media Markt web adresinden almış olduğum Dell laptop arızalı çıktı ve hemen en yakındaki Media Markt mağazasına iade için gittim. Ürünü iade etmek istedim ürün mağaza stoklarında yer almaması bahanesi ile alınmadı. Kargo ile aldığım yere iade ettim. Ürünü servise gönderdiklerini ve servisten gelen açıklamaya göre işlem yapacaklarını ilettiler.

12 gün geçti müşteri hizmetlerini arıyorum. Serviste olduğunu söylüyorlar. Servis numarasını istiyorum. Bilgi paylaşımı yapmıyorlar. İnternet üzerinden servis numarasını buldum. Aradım fatura üzerinde yazan seri numarasından sorgulama yaptırdım. Ürün 02.06.2016 tarihinde kargoya verildi.

03.06.2016 tarihinde firmaya teslim edildi. 06.06.2016 tarihinde firmayı aradığımda hala sonuç yok. Servisten bilgi bekliyorlar. Ürün Media Markt' te bekliyor. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  17:40

  Değerli Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 07 Haziran
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri