14 Nisan 2016

Media Markt Yanlış Ve Kusurlu Ürün.

Media Markt online sitesinden yaptığım alışveriş sonrası tarafıma gönderilen TV hem yanlış model hem de kargo hasarlı geldi (lojistik teslim alırken kargo hasarlı ve tutanağı varmış). Kargonun hasarlı olduğunu anında müşteri hizmetlerine iletsem de ürünün yanlış model olduğunu kurulum yapılana kadar ne yetkili servis ne de kendim anlayabildim. Konu ile ilgili gerekli görüşmeleri yaptığım halde ürünün kargo hasarlı olmasından dolayı süreci uzattılar. Gün içerisinde defalarca hem görüşme yapıp hem mail yolu ile sorunu çözmeye çalıştım. Bana söyledikleri lojistik şirketine haber verildiği ve ürünün en fazla 10 iş gününde benden teslim alınacağı fakat lojistik şirketini aradığımda böyle bir talebin olmadığı yönünde bilgi verdiler. Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor aksine daha ne kadar mağdur olacağımı anlatıyorlar. Parasını ödeyerek aldığım ürünü kullanmama fırsat bile vermediler!

Tanju 111 Okunma

Cevaplar

 • Tanju24 Nisan 2016

  Media Markt online dan uzak durun! Ürettikleri çözüm suçu sisteme atmak oldu. 2 hafta kendimi boşu boşuna yıprattım. Bilerek yanlış ürün göndererek müşterilerini kandırdıklarını öğrenmiş bulunmaktayım. Bana yaptıklarının aynısına maruz kalan kişilerle karşılaştım ve fikir alışverişi yaptım. Başınız ağrımasın diyorsanız Media Markt a bulaşmayın. Allah'a havale ediyorum hepsini.

 • Media Markt Temsilcisi21 Nisan 2016

  Sayın Özer; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza mail yolu ile bilgilendirme sağlamıştır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Tanju21 Nisan 2016

  Media Markt sorunumu çözmek yerine iyice büyüttü. Yanlış ürünü geri alıp benim sipariş verdiğim ürünü göndermiyor. Her hafta gece kuşu kampanyası yaparak benim aldığım üründen satıyorlar (20.04.2016 gece kuşu kampanyasına bakınız) fakat benim yaptığım görüşmelerde müşteri hizmetleri ürünün ellerinde kalmamış olabileceğini söylüyor. Para iadesi yaptıklarını söylüyorlar. Ben para iadesi değil aldığım ürünü istiyorum. şu an elimdeki bütün belgelerle tüketici hakem heyetine gidiyorum. Yurt dışından da gerekli işlemleri başlattım. Media Markttan ürün alırken bu yazdıklarımı okuyun ve 3 kez düşünün!

 • Media Markt Temsilcisi14 Nisan 2016

  Sayın Özer; Talebiniz 1301177 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön