05 Temmuz 2014

Media Markt Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Birkaç gün önce İzmir, Gaziemir mağazasından aldığım Sony CycleEnergy isimli harici şarj cihazı ile ilgili mağaza personeli tarafından yanlış bilgilendirdim. Bu ürünün cep telefonumu tek seferde 2 kez şarj edebilecek kapasitede olduğunu söylemelerine rağmen Samsung S4 model telefonumu 1 kez bile tam olarak şarj edemediğini gördüm.

Şikayetimi bildirmek ve ürünü geri vermek üzere mağazaya gittiğimde ürünün kutusu olmaması bahane edilerek geri almayı red ettiler. Üstelik mağazada 90 lira verip aldığım bu ürünün daha sonra internet mağazasında 60 liraya satıldığını gördüm. Hem yanlış bilgilendirildim hem de yanıltılmış oldum. İşime yaramayacak bu ürün de elimde kaldı.

Kemal 537 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön