22 Eylül 2014

Media Markt Yanıltılmışlık Hissi Yarattı!

Media Markt açıldığı günden itibaren duruşu, kalite ve fiyat politikasıyla güven veren, direk veya dolaylı olarak devamlı alışveriş yaptığım-yaptırdığım bir markaydı.

Ancak son yaptığım alışveriş sonrasında -en hafif tabirle-kendimi "kandırılmış" hissettim. Tüm piyasada-hatta kendi sitesinde- 65 TL olan Remington markalı kişisel bakım ürününü %50 daha pahalıya yani 100 TL' ye aldım.

Alışveriş öncesinde markaya duyduğum güven dolayısıyla ilk önce Media Markt' a girdim ve çıkarken de içimde aynı güven hissi vardı.

"Uygun" ve kaliteli alışveriş için herkese tavsiye ettiğim, devamlı takip ettiğim marka tarafından, "%50" daha fazla fiyat vererek ürün sahibi olmak markaya olan güvenimi "bitirdi".

Hakan 232 Okunma

Cevaplar

  • Hakan28 Eylül 2014

    Firma yukarıda bahsettiği ve otomatik mesaj olarak gönderdiği geri dönüş sözünü henüz yerine getirmedi. "En kısa süre" kavramı neyi ifade ediyor ben de merak içerisinde bekliyorum ? "Düşük Fiyat Garantisi" neyi ifade ediyor bunu da merak ediyorum ? "Müşteri Memnuniyeti" neyi ifade ediyor firma açısından bunu da gerçekten merak ediyorum ? Umarım Media Markt' a girmeden önce rakiplerine "Bakmadan Almazsınız" . Teşekkürler,

  • Hakan28 Eylül 2014

    Firma konuyla ilgili dönüş yapılacağını belirten otomatik bir mesaj attı ancak kimse konuyla ilgili tarafıma dönüş yapmadı. "Bakmadan Almam" mottosu sanırım farklı bir mesaj içeriyor. Media Markt' a girmeden önce asla rakiplerine "Bakmadan Almayın" . Afişlerde görünen, aynı zamanda firmanın anasayfasında yer alan "Düşük Fiyat Garantisi"nin kapsamı ve anlamı nedir gerçekten merak ediyorum. Firmanın ve çalışanların ilgisizliği ayrıca hayal kırıklığına uğrattı.

  • Media Markt Temsilcisi22 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön