Media Markt Yaklaşık 2,5 Aydır İade Ettiğim Ürünün Parasını Alamıyorum.

Erkan O. |

Mediamarkt.com.tr adresinden aldığım iPad mini 64 gb+4g ürünü 26.10.2014 tarihinde iade etmeme rağmen hala parasını alamadım. Sayısını bilemeyeceğim kadar müşteri hizmetlerini aradım, her seferinde arkadaşlarımız hemen sizi arayacaklar demelerine rağmen ilgi sıfır.

İlk 2 taksiti ödedim. Kaymakamlıkta tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım. Daha önce sürekli müşterileri olmama rağmen yaklaşık 2,5 aydır mağazalarının kapısından bile girmiyorum ve çevremi de sürekli bilgilendiriyorum. Ben yıllardır elektronik alışverişi yaparım bir çok kez iade işlemim de olmuştur, bu kadar kabalık görmedim. Yaklaşık 2,5 ay iade bedelini ödememek ne demek, bari arayan olsa da ödeyeceğiz deseler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İade/Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan O.
  13 Ocak
  22:57

  Her telefonda kayıt açan, yine her telefonda aranacaksınız deyip yaklaşık 2,5 aydır bir sefer bile aramayan ve hiç bir şekilde sorununuzla ilgilenmeyip, çalışanlarını yalancı konumuna düşürüp günaha batıran bir firmadan ne beklenir? Yaşadıklarıma hala inanamıyorum. Sayın mediamarktın üst düzey yetkilileri, bunca sene tahsil yapıp bu mevkiye geliyorsunuz ve insanlar sizin sorumsuzluğunuz yüzünden acı çekiyorlar. bu olanlara nasıl göz yumuyorsunuz? Sorumlulara hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Daha söyleyecek o kadar söz var ki, zamanıma acıyorum...

 • 10 Ocak
  13:13

  Merhaba Erkan Ok;

  Konuyla ilgili yaşamış olduğunuz mağduriyetiniz ilgili birime iletilmiş olup; gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.

  Öneri ve Şikayetleriniz bizim için çok değerlidir.

  Bilgilerinize.