Media Markt Verdiği Sözde Durmuyor.

Emin B. |

Ben Ankara Anteras şubesinden lumia 520 telefon aldım aldığım yerdeki satış elemanı tel. alırken sigortada yapalım dedi ben faydası ne olacak diye sorduğumda, telefonunuzu isterseniz 50 kere yere atın kırın biz bunu sigortalı olduğu için her türlü masrafını karşılıyoruz dedi. Hatta yapılamayacak sorun olursa sıfır telefonla değiştiriyoruz dedi.

Bende onlara güvenerek ayrıca ücret ödeyerek telefonumu sigortalattım ama benim telefonum yere düştü ve götürdüm İstanbul'a göndereceğiz dediler. Bir haftaya haber veririz dediler. Haber geldi telefonunuz yapılamıyor deyip bana çok küçük meblağ para vereceklerini söylediler. Ben telefonumu istiyorum dediğimde geri veremeyiz firma vermiyor diye oyaladılar.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ürün Değişim Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  09:52

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00