08 Şubat 2016

Media Markt ve İş Bankası İndirim Kodu Yanıltması!

İş Bankası bana özel Media Markt'ta 100 TL kullanmam için bir indirim kodu verdi. Kodu sepet sayfasında kullandım indirimi gösterdi. Ödeme sayfasına geldiğimde kredi kartı bilgilerini doldururken ana sayfaya yönlendirdi. Sepetimi boşaltıp indirim kodumu da sistemden pasif hale getirdi. Firmayı aradığımda bankayı arayın dediler. Bankayı aradığımda sadece kayıt almakla yetindiler. Firma tarafından iyi ayarlanmış bir yapı. Hem reklam yapıyorlar banka müşterilerine hem de indirimden de kurtuluyorlar. Bu işleri yapan bir web tasarımcı olarak şaşkına döndüm. İndirim kodu sepet onaylandıktan sonra pasif olur. Hayatımda kullandığım en kötü satış sitelerinden biri diyebilirim. Alman ve Türk zekası buluşunca böyle bir yapı çıkmış ortaya.

Doğan 105 Okunma

Cevaplar

 • Doğan 08 Şubat 2016

  Firma tarafından değil fakat banka tarafından yeni kod üretilip gönderildi. Ama hala şikayet ettiğim konu sitede mevcut. İndirim kuponunu ekledikten sonra herhangi bir sayfayı ziyaret edip geri geldiğinizde kuponu bir daha kullanamıyorsunuz.

 • Media Markt Temsilcisi08 Şubat 2016

  Sayın Arslan; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlayacaktır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Doğan 08 Şubat 2016

  Ben sizi şikayeti yapmadan önce arayıp bildiride bulundum. Kayıt alındı. İnternet çağında sorunu tespit edip e-posta ile buyurun çözümünüz diyebilirsiniz. Buraya yazınca mı aranacağız.

 • Media Markt Temsilcisi08 Şubat 2016

  Sayın Arslan; Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön