Media Markt Ütü Arızası.

Deniz Özgür A. |

15 ay önce Media Markt mağazasından Philips marka (Azor Performer Plus model) ütü aldık. Ütünün yapışmaz tabanı senesi dolmadan yapışmaya başladı. Musluk suyu koymadığımız halde tabanı kireç püskürtmeye başladı. Gözenekler kireçten tıkandı. Ütünün tutma kulbu aşındı. Bulunduğumuz ilde (Afyon) Philips servisine ütüyü götürdüm. Sadece tabanı temizleyebileceklerini ama tutma kulbuna hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Ben de Media Markt müşteri hizmetlerini aradım. Kulpta yaşanan sıkıntının kullanıcıdan kaynaklandığını söyleyip başından savdılar. Sanki üretici firmanın kalitesiz malzeme kullanma ihtimali hiç yokmuş gibi konuştular. Ürünü satarken her türlü laf cambazlığını yapıyorlar, herhangi bir sıkıntıda direk mağazamıza getirebilirsiniz diye beyanda bulunuyorlar ancak en ufak bir arızada mes'uliyet kabul etmiyorlar. Sonuç olarak Media Markt sattığı ürünün arkasında durmuyor!

Etiketler :

Garanti Kapsam Müşteri Hiz. Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz Özgür A.
  03 Ağustos
  00:08

  Bir haftadır bekliyorum. Hiçbir yetkili benimle irtibata geçmedi. İnsanları oyalamaktan ya da değersiz görmekten başka meziyetiniz yok.

 • Deniz Özgür A.
  26 Temmuz
  23:05

  Şahsıma verdiğiniz cevapta ürünü yetkili servise götürmemi ya da müşteri hizmetlerinizi aramamı belirtmişsiniz. Şikayetimi okuduysanız 2 yolu da denediğimi ve sonuç alamadığımı anlarsınız.

 • 26 Temmuz
  14:22

  Değerli Müşterimiz;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 26 Temmuz
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri