13 Temmuz 2016

Media Markt Ürünün Ödemesi Yapılırken Fiyatı Tam 400 TL Arttı.

12 Temmuz günü online sitenizden sepetime Vestel 8812 tge a +++ çamaşır makinesini ekledim. Saat 17.00' i geçmişken Adres girdim ve ödeme için kart bilgileri gireceğim sırada ürün ücreti tam 400 TL arttı. Saatlerce beklerken değil tam adres ve kart bilgisi doldururken fiyat artışı nasıl mümkün olabilir? Sabahtan beri ürünü araştırıp müşteri hizmetlerinden bilgi almışken emekler boşa çıkarmak hiç etik değil. Aynı gün saat 17:20'ye kadar ürün fiyatı aynıyken ben ödeme yapacakken mi fiyat değişikliği karar alındı, ya da herkes ürünü o anda aldı da mı tükendi ürünler? Bu konuda lütfen tatmin edici bir açıklama bekliyorum, ya da ürünü sepetimdeki ilk almaya çalıştığım fiyattan 1199 TL'den almak istiyorum. Eğer tam benim aldığım anda o fiyattaki ürün alındıysa bana bunu lütfen kanıtlayın, yoksa bunun bir kandırmaca olduğunu düşüneceğim ve Media Markt' a güvenim sıfıra inecek.

Eylem 79 Okunma

Cevaplar

 • Eylem16 Temmuz 2016

  Copy paste yanıt ile müşteriyi hiç önemsemeden 2 satırlık cevap iletilmiştir. İnsan bari adımız soyadımızı yazar. Bu kadar ciddiyetsizlik sonucunda tüm üyeliklerimi iptal edip firmanızıdan asla alışveriş yapmayacağım. Mümkünse ani fiyat değişiklikleri olacagı sitenizde Nerede yazıyorsa paylaşır mısınız görmek istiyoruz.

 • Media Markt Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz; Talebiniz 1509231 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Eylem12 Temmuz 2016

  Saat 18:45 itibarı ile hala birçok fiyat araştırması sitesinde (cimri.com gibi) Media Markt'ta söz konusu ürünün fiyatı 1199 TL yazıyor ve bu siteler 2 saatte bir güncellenen siteler. Ekran görüntüsü aldım ve talep edilirse gönderebilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön