Media Markt Ürünün İade Alınmaması.

Şakir K. |

17.08.2016 tarihinde satın aldığımız 20.08.2016 tarihinde tarafımıza teslim edilen Asus Marka oyun dizüstü bilgisayarı istediğim özelliklerde olmaması nedeniyle iadesini ve ücretini talep ettim. Firma yetkilileri iade alamayacaklarını ürünün servise gitmesi gerektiğini ve ücretinin iadesinin söz konusu olmadığını belirterek ve servis sonrası ise ücret yerine hediye çeki verebileceklerini ifade ettiler.

Prosedürleri bu şekilde olan firmadan aldığım ürünün istediğim özellikleri taşımaması nedeniyle iade edemeyecek miyim? Nasıl bir anlayıştır. Özürlü ürün yerine Hediye Çeki ile başka bir ürün almak zorunda mıyım?

Etiketler :

Ürün İade Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  14:41

  Değerli Müşterimiz;

  Yapılan kontrollerde Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün sağlıklı onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, İlk 6 ay'da %70 ikinci 6 ay'da %60 oran ile ödeme yapılmaktadır.
  İki yıllık koruma paketinde; 3. altı ayda %50, 4. altı ayda %40 oranı ile ödeme yapılmaktadır.
  Sözleşme maddelerinde inceleyebilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ağustos
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri