16 Mart 2013

Media Markt Ürünün Arızası Giderilmeden Teslim Edildi!

Nokia 5800 marka telefon aldım arızalandı garanti kapsamında tamiri için teslim ettim.Kullanıcı hatası denilerek telefon tamir edilmeden teslim edildi.Tüketici heyeti başkanlığının kararına rağmen telefon tamir edilemeden iade edilmiştir.Telefon garanti kapsamında olduğu halde değişimi yapılmamıştır.

Abdurrahman 37 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz üzerine yaptığımız inceleme üzere Hakem Heyeti kararında ürünün onarımının yapılması şeklinde bir açıklama geçmektedir.Ürün MediaMarkt aracılığı ile yetkili servise bu Karar kağıdı ile gönderilmiş ancak üründeki sıvı temasına istinaden onarıma cevap vermemiştir.Ürünün iade veya değişimine istinaden bir Hakem Heyeti kararı olmuş olsa idi ürünün değişiminde veya iadesinde bir sıkıntı olmazdı.Direkt olarak servisler gerekli işlemi yapardı.Bu süreçte ürünün değişim veya iade ile ilgili hakem heyeti kararı ile iadeniz kabul edilecektir. Saygılarımızla..

  • Media Markt Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön