19 Nisan 2013

Media Markt Ürünüm Tamir Edilmemesi!

3 veya 4 ay önce kenwood marka microdalga fırın aldım. Fırın bozuldu. Media markt'e ürünü tamir için bıraktım. Ürün 15 gün sonra tamir edilmeden geri geldi. Firma yetkilisi başka servise gönderebilmek için benden yeniden tamir onay formu doldurmak için onay aldı.

Benim yasal süremin bu şekilde dolduğunu ve servis şirketi yerine müşterinin mağdur edildiğini bunun için yetkiliden yardım istedim. "size yardımcı olamam" cevabı ile karşılaştım. Ben 1 ay (Tabi ürün yapılırsa ) boşuna bekletiyorsunuz. Müşteriyi niye cezalandırıyorsunuz? Yetkili servis, müşterinizden daha mı çok değerli ?

Levent 227 Okunma

Cevaplar

  • Levent'in Teşekkür Mesajı30 Ekim 2017

    Teşekkürler

  • Levent20 Nisan 2013

    Şirket yetkilisi ile görüşmemde Yanlış anlaşılmaların olduğu, bunun için gerekenin yapılacağını tarafıma ilettiler. Teşekkür ederim ilgili olduğunuz için.

  • Media Markt Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.t

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön