Media Markt Ürünü Sevk Edemiyor.

Zerrin O. |

Media Markt'ten, babalar gününden bir gün önce, kendi WEB sitelerinden online bir ürün satın aldım. WEB sayfalarında '13:30 'a kadar yapılacak alımlar aynı gün kargo edilir' denmesine rağmen ve aradan 4 iş günü geçtiği halde halen sevkiyat gerçekleşmedi ve hiçbir bilgi de verilmedi.

Hergün Müşteri Hizmetlerine mail atıp, aynı zamanda da telefonla aramamıza rağmen 'Başvurunuz 48 saat içinde değerlendirilecek ve size bilgi verilecektir' diye aynı sözler devamlı tekrarlanıyor ama sonuç yok.

Hiçbir şekilde bilgi alamıyoruz. Hediyenin de hiçbir anlamı kalmadı. Media Markt gibi kurumsal bir şirkete , hatta her yerde söyledikleri, kendi söylemleri olan 'Dünya Devi Teknoloji' şirketine hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zerrin O.
  23 Haziran
  10:00

  Media Markt BABALAR Gunu icin verdigi sozu maalesef tutmadi , siparisimizden 5 gun sonra ancak mali teslim edebildi..

 • Zerrin O.
  19 Haziran
  10:26

  Media Markt firmasi herhalde sikayet ile ilgili yaziyi okuma lutfunda bile bulunmuyor..Cunku okusalar zaten vermis olduklari linkteki Musteri Hizmetleri telefonuna (0850 222 1500) sorunumuzu 4 kez anlattigimizi ama halen cozum alamadigimizi gorurlerdi..

  Kurumsal bir firmaya yakismayacak hizmetsizlik anlayislarini surdurmeye devam ediyorlar..Gercekten cok uzucu ve dusundurucu...

 • 19 Haziran
  10:05

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00