Media Markt Ürünü İade Almadı!

Mehmet G. |

07.11.2013 tarihinde Mediamarkt.com.tr sitesinden aldığım HP Laserjet Pro 200 M276N USB Ethernet çok işlevli ofis Lazer Yazıcıyı yanlış ürün aldığım için (doğrusu kablosuz bağlantılı ürün) iade etmek istedim. Hem beni iade alıyoruz kargo firmasını yönlendirildi diye 15 gün oyaladılar hemde bugün aldığım bilgiye göre yazıcı sarf malzeme olduğu için iade alamıyorlarmış. Tüketici haklarında böyle bir şey yok. Tüketici heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Online İade/Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  23 Kasım
  08:31

  bu firma kesinlikle ama kesinlikle titzlikle inceleme yapmıyor. sadece oyalıyorlar. bu firmadan sakın ha alışveriş yapmayın ve hakkınızı tüketici mahkemesinde arayın. firmaya diyorum ki bana yazıcıların iade edilemyeceğine dair kanun mmaddesini gösterin ben yazcıyı iade etmekten vazgeçecem diyorum gösteremiyorlar. sitenizdfeki iade koşulları ne işe yarıyor açıklayın diyorum açıklayamıyorlar....
  bu kadar yeteneksiz personelden oluşan bir firmadan sadece zarar gelir

 • 22 Kasım
  18:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00