Burak M. Teşekkür Mesajı

şikayetvar.com a çok teşekkür ederim şikayet etmemden hemen sonra firama beni arayıp kargonun gönderileceğini söyledi.teşekkürler.

Media Markt Ürünü Geç Gönderiyor.

Burak M. |

Biraz önceki müşteri hizmetleri ile konuşmamız sonucu sözleşmenin hiçbir yerine kargo sürelerinin çalışma günlerini kapsadığı yazmadığı ve benim ürünümün kargo süresinin 5-6 gün yazdığı normalde bugün 7. gün olduğu ama müşteri hizmetlerinin bugün 5. gün pazartesi 6. gün oluyor pazartesi gönderilir diyor. Nasıl bir kurumsallıktır yeni telefon istense şimdiye kadar yurt dışından gelirdi.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak M.
  07 Mayıs
  18:08

  şikayetvar.com a çok teşekkür ederim şikayet etmemden hemen sonra firama beni arayıp kargonun gönderileceğini söyledi.teşekkürler.

 • Burak M.
  02 Mayıs
  14:15

  bide bu huyları var ne yazarsan yaz ne dersen de çözüm yok aynı mesaj kopyalayıp gönderiyorlar ne arayan var ne soran.kimse hakkını aramadığından böyle oluyor sanırım

 • 02 Mayıs
  13:51

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00