Media Markt Ürünü Bir Türlü Göndermedi!

Murat G. |

Media Mark sitesinden 22 eylülde sipariş verdim. 3 iş günü içinde internet sitesinde belirtilmesine rağmen 28 eylül oldu hala bir hareket yok. Öğrendiğim kadarı ile daha dün kargo şirketi Sezer lojistiğe teslim edilmiş.

Oradan Bursa'ya sonrada bana gelecekmiş. Bakalım ne zaman. Diğer bir husus teslimat takibini internet sitesinden takip edemiyorsunuz. Otomatik olarak Yurtiçi Kargo'nun sayfası açılıyor. Oradan da tabi kayıt olmadığı için bakamıyorsunuz. Defalarca aramama rağmen geri dönüşte olmadı. Ne zaman geleceğini merak ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Sipariş Takibi Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  03 Ekim
  20:37

  Kaç defa aradım ilgisizlik diz boyu sürekli ilgilenecekleri söylüyorlar ancak bir kere bile dönüş olmadı bu gün 3 ekim 22 eylülden beri siparişi bekliyorum. Kargonun nerede olduğu bile hala belli değil.

 • 28 Eylül
  14:29

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00