Media Markt Ürün Yok Ortada Kaldım!

Serhat K. |

Media Markt firmasından aldığım sıfır ürün 1 ay içerisinde arızalandı. Hediye kart olarak ürünün ücreti iade edildi. Yalnız ben Media Markt firmasını hem arayarak hemde mağazalarına giderek baktığım halde ekran kartı bulamadım.Ücreti bana nakit olarak da vermedikleri için ortada kaldım. "Avrupanın en büyük mağazası" sloganıyla çıkmak kolay yalnız elinizde yeterli ürün yok.

Media Markt 'in iki büyük mağazasında "212 AVM deki ve MallOf istanbul AVM" ekran kartı bulunamıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda Türkiye genelinde Ekran kartını arattığımda bile yok. Çok büyüksün ya Media Markt hangi ürünü seçeceğim çok zorluk çekiyorum.

Etiketler :

Ürün İade Ürün Kalitesi Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat K.
  26 Ağustos
  19:09

  Hiç bir şekilde yardimci olunmuyor adamlar şikayet vari bile takmiyor boşuna yazıyoruz şikayet var sitesi de boşuna var.

 • 23 Ağustos
  17:43

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00