13 Eylül 2014

Media Markt Ürün Teslimi Yapmıyor!

Media Markt trump towerstan 5 ay önce TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı aldım. Yeni evleneceğim için 5 ay sonra sevkiyatını talep ettim kabul ettiler. 1 haftadır ürünlerin sevkiyatına ilişkin talep oluşturuyorum. Bir Allah'ın kuluda arayıp şu gün gelecek demiyor. Evi yerleştirdik beyaz eşya namına hiçbir şey yok.

Müşteri hizmetlerinden konuşmadığım kimse kalmadı mağaza cevap vermiyormuş talebe. Mağazanın telefon nosu aldım açan yok. Açsalarda size görüş yapacağız deniyor ama dönen yok. Media Markt yöneticileri size de yazıklar olsun ama suç bende telefonda bağırıp hakaret etmiyorum ya hala nazik olmaya çalışıyorum.

Ümit 289 Okunma

Cevaplar

  • Ümit20 Eylül 2014

    Bu gün hala sorun çözülmüş değil. Gerçekten insanın sabrını zorlamakta uzmanlar.Sözde çarşamba evde olacaktı ürünler bu gün c.tesi hiçbir şey yok ve telefonları açmıyorlar.

  • Media Markt Temsilcisi13 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön