Media Markt Ürün Teslimi İki Hafta Gecikti.

Merve E. |

31 Ağustos tarihinde aldığım ve faturası kesilen indesit marka çamaşır makinesinin teslimatı hala gerçekleşmemiştir. Şirketin verdiği teslimat sözü 1 ila 3 gün arasındayken hala teslim gerçekleşmemiştir fakat bunun haricinde fatura kesilmiş olup hizmet sunulmamaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürün hakkında bir bilgi verilmeyip geçiştirildim. Bu konudaki mağduriyetimin Media Markt tarafından herhangi bir hediye çeki ya da hediye ile telafi edilmesini istiyorum. Aksi takdirde gerekli mecralara şikayette bulunup ürünün iadesini isteyeceğim. Bu numaradan tarafıma en kısa sürede geri dönüş talep ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve E.
  11 Eylül
  20:57

  Bu yaptığım kaçıncı talep ama asla bir icraat yok, illa dava mı açalım istiyosunuz anlamadım ki. Sloganınız ''hizmet yoksa hiç katlanamam'' ama en çok şikayet edilen firma rekorunu çoktan kırdınız. Bi ürünü depodan çıkarıp kargoya vermek bu kadar zor olmamalı, sadece ürün teslimi değil ayrıca mağduriyetimin karşılanmasını istiyorum.

 • 11 Eylül
  14:39

  Sayın Elikoğlu;


  Talebiniz 712717 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri