Media Markt Ürün Teslimatında Yaşanan Gecikme.

Hazal V. |

24.06.2016 tarihinde 11047*** sipariş numaralı ürün stoklarda yok diyerek teslim edilmiyor. Stokta olmayan ürün neden satılıyor? Gönderim süresi 7-10 olan bir ürün için en erken bayramdan sonra teslim edilebilir demek nasıl bir umursamazlıktır? En önemlisi bu bilgilerin hepsini neden ben çağrı merkezini arayarak öğrenmek zorunda kalıyorum?

Zaten yapılan hatalı işlemler silsilesi var ve üzerine peşinizde koşturuyorsunuz. Hala şikayetime mantıklı bir açıklama ile dönüş yapamıyor çağrı merkezindeki amatör personellerinizle muhatap ediyorsunuz. Ek olarak suçu da iş ortaklarınız olan tedarikçilerinize atacak kadar iş etiğine aykırı tavırlar sergilemeniz ne kadar amatörce tavırlardır!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  10:47

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 01 Temmuz
  14:15

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri