Media Markt Ürün Teslimatı Gecikiyor.

Burcu U. |

İnternetten aldığım 2 adet tablet ve tablet kılıfını daha uygun seçeneklere rağmen elime çabuk ulaşması için stoktan hızlı gönderi ürünlerden aldım. Fakat ürünler sürekli hazırlık aşamasında olunca 4 gün sonra müşteri hizmetlerinden tablet kılıflarının bir tanesinin ellerinde olmadığını öğrendim. Bana tedarik süreci ile ilgili dönüş yapacaklarını söylediler.

1 gün sonra dönüş olmayınca tekrar aradım ve kılıfın bir tanesini iptal ettirdim. Gün boyu siparişimi internetten takip ettim. Herhangi bir değişiklik olmayınca tekrar müşteri hizmetlerini aradım. İptal talebimle ilgili 24 -48 saat içinde bana onay mesajı gönderileceğini ve daha sonra iptal edileceğini söylediler. Hala bekliyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu U.
  21 Ekim
  08:53

  Size ulaşmam bir şey değiştirmedi. Sadece bir tanesini iptal ettirmeye çalışırken İki tablet kılıfım aynı anda iptal edildi. Ve hala tabletlerin kargoya verilmesini bekliyorum.

 • 20 Ekim
  17:31

  Sayın Uçar;

  Talebiniz 830860 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri