Media Markt Ürün Teslimat Eksikliği!

Demet Ç. |

3 ay önce mağazadan aldığım uydu alıcısının kablosu bozuk olduğu için garantiye gönderdim bir buçuk ay bana dönüş yapılmadı, en son ben mağazaya gittim ve ürünün geldiği belirtildi ürünü teslim almak istediğimde ise kumandasının eksik olduğunu fark ettim bana verdikleri kağıtta kumandayı yazmamışlar bir anlık dikkatsizlik sonucu bunu fark edemedim. Kumandayı teslim ettiğimi söyledim orada çalışan arkadaşa ama kağıtta yazmadığı için kabul etmedi bende ürünü almayacağımı ve tekrar göndermelerini söyledim peki deyip aldılar aradan 1.5 ay daha geçti yine dönüş olmadı. Müşteri temsilcisini aradığımda ürünün hala mağazada olduğunu ve hiç gönderilmediğini söyledi ben mağazaya bilgi vermelerini ve bana dönüş yapmalarını istememe rağmen 2 haftadır dönüş yapılmadı ben kumandayı teslim ettiğime eminim ve kamera kayıtlarının incelenmesini istedim yine dönüş yok.

Etiketler :

Eksik Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  14:11

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 29 Haziran
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri