Media Markt Ürün Kargoya Teslim Edildi Denmesine Rağmen 5 Gündür Gelmedi!

Serdar K. |

15.03.2016 tarihinde Media Markt internet sitesinden aldığım Apple iMac bilgisayar 16.03.2016 tarihinde kargolandığı bilgisi tarafıma iletildi. Ertesi gün kargo takibi yaptığımda kargo firmasında böyle bir ürünün olmadığı konusunda sorgulama sayfası hata verdi. Media Markt'ı aradığımda ürünün kargoya gönderildiği fakat kargo takip numarası oluşmadığından bilgi veremedikleri söylendi.

Daha sonraki günlerde Media Markt'ı aramaya devam ettim fakat ürünün akıbeti konusunda bilgi alamadım her defasında şikayetimi kayda aldıklarını bana döneceklerini söylediler. Tarafıma herhangi bir dönüş olmadı. Aldığım ürün gelmeyecekse iade isteğim oldu fakat ürün teslim olmadığından iade yapamayacağım söylendi.

Sonuçta ürün ortada yok ve bana bilgi verilmiyor. İnternet üzerinden çokça alışveriş yapan birisi olarak ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. Firma çok ilgisiz ve ciddi hayal kırıklığı içerisindeyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  10:53

  Sayın Kıldış;

  Talebiniz 1238757 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri