Media Markt Ürün İade İşlemi!

Ahmet A. |

Media Markt Trump Towers' dan almış olduğum Samsung marka tablet 5. defa aynı sıkıntıdan dolayı servise vermiş olamama rağmen, henüz bir sonuç elde edemedim. Almış olduğum ürün bir türlü % 100 şarj olmuyor, bu durumu fotoğrafla belgeleyip vermiş olduğum halde teknik servis ısrarla ürün değişimini kabul etmiyor, tablet bir bende bir ay serviste kalıyor bu nedenle iade etmek istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  15:46

  Sayın Akyürek;

  Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz.
  Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet A.
  26 Şubat
  21:15

  Aynı ürünü aynı şikayetten dolayı beş defa teknik servise veriyorum ve siz bana kalibrasyon yazılım güncellemesi vs.. gibi alakasız şeyler yapıp geri veriyorsunuz Media Markt gibi kurumsal bir firmaya bu şekilde amatörce davranmayı hiç yakıştıramıyorum. Ürün benden daha fazla teknik serviste kaldı. Doğubankta ki herhangi bir yerden almış olsaydım eminim bu şekilde baştan savma ve amatörce olmazdı.

 • 23 Şubat
  16:45

  Sayın Akyürek;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri