Media Markt Ürün İade Bedelini Yatırmadılar.

Engin D. |

Bir arkadaşıma Media Markt firmasından internet üzerinden ürün aldım gelen ürünün özelliği yazdığı şekilde ve performansta olmadığından aynı gün iade ettim ürünü Media Markt teslim aldı ve tarafıma ücret iadesinin yapılacağına dair mail attı 10 gün oldu iade gerçekleşmedi bankamı aradım herhangi bir iade söz konusu değil dediler.

Farklı sitelerden de ürün alıyorum anında iade ediyorlar teslim aldıklarını ürünün bedelini neden iade etmezler defalarca müşteri hizmetlerini aradım tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi. Sipariş No.: 10425588-Sipariş Tarihi: 13.Kas. 2014-İade No.: 40172536 bedelinin tarafıma ödenmesi.

Etiketler :

Online İade/Değişim Online Ödeme Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin D.
  25 Haziran
  15:37

  Kopyala yapıştır cevap bankaya harcama itirazında bulunmasam para gittiydi bu tür firmalaraı deşifre edin k. Kartı konusunda harcama itirazı kesin sonuç

 • Engin D.
  01 Aralık
  17:50

  15 gün de para iadesi yapmayan firmanın ticari anlayışından ve ciddiyetten uzak davranışından dolayı asla

 • Engin D.
  01 Aralık
  17:48

  altı defa firmanızı aradım son olarak genel müdürlüğü de arayarak durumu bildirdim ama herhangi bir bilgi vermediler herkes birbirine atıyor bir daha asla ürün almam alacak olanlarda uzak dursun 15 gün de para iadesi yapmayan firmanın ticari anlayışından ve ciddiyetinden şüphe duyuyorum

 • 28 Kasım
  14:01

  Sayın Engin Dalka,

  İlgili talebiniz E-Ticaret mağazamıza yönlendirilmiştir. konu inceleniyor sonuölanması durumunda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500