Media Markt Ürün Elime Ulaşmıyor!

Koray A. |

09.08.2015 tarihinde internetten sipariş verdiğim elektrikli süpürge, sipariş takibinde 17.08.2015 tarihinde hala hazırlanıyor gözüküyordu. Müşteri hizmetlerini aradığımda önce sipariş koduyla ürünü göremediklerini söylediler.

Sonra yolumun üstü diye Bursa/Nilüfer mağazasına uğradığımda sipariş verirken şube girmediğimi, siparişin askıda kaldığını söylediler (yalan tabi ki; eksik bilgide siparişin tamamlanamaması lazım). 2. kez müşteri hizmetlerini aradığımda derdimi anlatırken telefon suratıma kapandı. 3. aramamda karşıda ses almama rağmen alo sesime yanıt gelmedi. Son aramamda ise ürünün tedarik aşamasında olduğu belirtildi. Yani olmayan bir ürünü gelsin diye bekliyormuşum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray A.
  26 Ağustos
  18:50

  26.08.2015 tarihinde yani tam 17 gün sonunda hala ürünün elime ne zaman ulaşacağıyla ilgili herhangi bir bilgi alamadım. Satın almayla görüşme talebim defalarca reddedildi. Üst bir yetkili ile görüşme taleplerim de aynı şekilde reddedildi. Siparişimi iptal ettim. 2 gün içinde para iadesi yapacaklarını, bankanın işlem hızına göre 10 günü bulacağını söylediler.

 • Koray A.
  21 Ağustos
  13:17

  21.08.2015 tarihinde müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Dönüş olmadığını söyledim. Ürünün hala ellerinde olmadığını ilgili firmadan tedarik aşamasında olduğunu söylediler. 15 gün içerisinde tedarik olacağını düşündüklerini söylediler. Tekrar şikayet oluşturdular. Evim 3 haftaya yakındır temizlenemiyor. Mağduriyetimi giderecek herhangi bir harekette bulunulmadı.

 • Koray A.
  19 Ağustos
  16:53

  19.08.2015 tarihinde herhangi bir geri dönüş olmadı. Ben müşteri hizmetlerini aradım; ürünün hala tedarik aşamasında olduğunu belirttiler ancak ısrarla sormama rağmen hala ne zaman geleceği hakkında bir bilgi vermediler. Bende satın alma bölümünden öğrenmelerini talep ettim. Tekrar talep oluşturup bana bilgi vereceklerini söylediler. Hala beklemedeyim.

 • 18 Ağustos
  15:16

  Sayın Abasıkeleş;


  Talebiniz 637817 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri