16 Mart 2013

Media Markt Ürün Değişimi Yapmıyor!

2011 Eylül ayında aldığım, 4 defadan fazla tamir görmüş ve artık yenileme hakkı kazandığım Asus marka notebookumu Beşiktaş Mediamrkt mağazası ellerinde olmadığından ötürü yenileme yapmıyor. İstanbul içinde aynı model olmadığından ön sipariş ile sipariş vermemi istiyor. Yeni ürünün ne zaman geleceğini sorduğumda ise ' 15 gün de olabilir, 1 ay da 2 ay da olabilir' diyorlar.

Başka bir ürün alırsak da aradaki fiyat farkını kullanım bedeli olarak istiyor. Kanunda yazan satıcı firmanın stoğunda aynı üründen yoksa ya buna eşdeğer bir ürün verilir ya da bu ürünün yerine bir üst sürümü verilir. Media mrkt bunu neye dayanarak yapıyor? Böyle bir şeyi yapmaya hakkı yoktur.

Ercan 801 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi25 Mart 2013

    Merhaba Müşterimizle irtibata geçilerek sorun çözüldü.

  • Media Markt Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön