Media Markt Ürün Arızası!

İsmail Hakkı B. |

Öncelikle yaklaşık 2 hafta önce Media Market İzmir Gaziemir Optimum şubesinden almış olduğum SAMSUNG GALAXY S4 telefonum daha 2 hafta olmuş olmasına rağmen daha yeni yeni telefonu öğrenirken şarjda ve uygulamalarda olduğu sıralar telefon aşırı derecede ısınma yapıyor. Bu ısı telefonla görüşme esnasında kulağımı rahatsız edebilecek derecede sıcak olmasıdır.

Anormalin bir üstünde sıcaklığın olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda kulaklıkla telefonda görüşme yapamıyorum. Kulaklığın giriş yerinde veya kulaklıkta sorun var sanırım Media Markt bu sıkıntı için pek yardımcı olmamaları beni mağdur bırakmıştır. 1900 TL değerinde bir ürün almış olmama rağmen ilgisiz kalınmamalı.

Etiketler :

Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Hakkı B.
  27 Ağustos
  22:51

  öncelikle iyi günler iyi çalışmalar telefonumun arızasının elbet sizinle ilgili olmadığını biliyorum fakat henüz daha 1 ay bile olmamış olan bir ürünün böle bir sıkıntı yaratması ve benim telefonsuz kalmak gibi bir durumda olmam gerçekten rahatsız edici bir olay lütfen daha hızlı bir çözüm istiyorum ilginiz için teşekkür ederim

 • 21 Ağustos
  18:30

  Sayın Yetkili,

  Müşterimiz ile görüşerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Müşterimiz şikayetlerine istinaden cihazını garanti kapsamında servise göndermiştir.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Çağrı Merkezi
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00