Media Markt Ücret İadesinin Alınması!

Alev A. |

Servise gönderdiğim cep telefonumun raporu dün bana ulaştı. doa raporuna değişim ve iade yapılabileceği yönünde yanıt geldi. Ücret iadesini sadece satın aldığım mağaza olan İstanbul-Ümraniye'den yapabileceğim söylendi fakat ben Samsun da yaşıyorum ve ücret iademi Samsun'dan almak istiyorum. İstanbul'a gitme imkanım yok. Bu nasıl bir firmadır ki müşterinin işini zorlaştırmaktan başka hiçbir şey yapmıyor. Zaten 25 gündür mağdur oldum telefonsuz kaldım, şimdi de paramı alamıyorum.

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  13:31

  Sayın Aktaş;

  Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

 • Alev A.
  31 Ekim
  10:18

  İade ettiğim telefonun parasını geri alamıyorum, 18 gün oldu hala hesabıma para geçmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunumu çözmediler. Artık çok yoruldum, resmen dolandırıcı bir firma; elimde ne telefon var ne para.

 • Alev A.
  08 Ekim
  15:32

  o kadar kısa sürede bilgi verdiniz ki tebrik ederim cidden. Ben hayatımda böyle bir yalancı firma görmedim. Birden fazla sayıda müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana dönüş yapılmadı. Cidden çok yazık, insanları kandırarak ticaret yapıyorsunuz; kusurlu mal satıyorsunuz ve sonrasında arkasında durmayıp müşteriyi mağdur ediyorsunuz...

 • 06 Ekim
  10:50

  Sayın Aktaş;

  Talebiniz 785018 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri