Media Markt TV Tamir Ücreti!

Nurdan Ö. |

LG 3D TV aldım, 2 yıl önce satarken satıcı garantiyi 5 yıla uzatmamızı önerdi belirli fiyat karşılığı TV 'ye ne olursa olsun bizden sorumlu olacak kendinden doğabilecek zararlar yani LG' nin garantisi 2 yıldı ve doldu bir ay geçti geçmedi ses var görüntü yok ve Media Mart'ı aradık.

Teknik servis bakmış, anfisi yanmış Media Markt aradı beni bana 900 TL teklif ediyorlar aldığım fiyat 1650 ve yenisiyle değişim yapacaklarını söyleyeceklerine para teklif ediyorlar, şikayet edeceğim deyince de tersleniyorum. Ne yaparsan yap bu nasıl sözünde durmak, bu nasıl hizmet? O fiyata TV var mı benimkinin aynısı?

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  17:52

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1455414 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 22 Haziran
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri