Media Markt Tüketici Hakları Dışında Kendilerine Yazmış Oldukları Yasa ve Prosedür...

Reza S. |

Satıcının beni bilgilendirmediği üzere aldığım cihaz eksik işlem yapmasından dolayı ve satış temsilcisi bunu benimle paylaşmamasından dolayı müşteri hizmetlerini aradım, mağazaya ait hiçbir iletişim numarası vermediler ayrıca benim kalkıp tekrar o mağazaya gidip yüz yüze görüşmemi istedi ve iade yapılmaz şeklinde ifadeler savundu.

Etiketler :

Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reza S.
  02 Nisan
  13:46

  Teşekkur ederim
  ancak eğer bu işlem benim kanuni ve hukuki 14 gunumu gecerse ve siz bu şekilde uzatırsanız yazısmaların bulundugu bu güzel platformun kayılarını gerkce olarak cıkartırım

 • 02 Nisan
  10:59

  Sayın Safai;

  Talebiniz 1276219 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Reza S.
  02 Nisan
  10:38

  Ben ne diyorum siz ne yazıyorsunuz
  bakın işim gucum var
  bi televizyon için kalkıp müşteri haklıtır edasıyla 212 AVM magzanısa gelip rahatsızlık vermek istemem (bir televizyon için bi kaç televizyonu aşağa indirmeyim)
  ben urun hatalı diyorum siz bana teslımattan bahs ediyorsunuz
  bu işi çozun yoksa tüm kayıotlı konumsmalar yazısmları hukumet konagı tukettım ve uretıcıler heyyetıne işi bırakmayım yasalar cercevsınde tamöamen haklı oldum şekilde şu an ilerliyor
  hepsının tarıhı var
  ona göre

 • 30 Mart
  12:39

  Sayın Safai;

  Eve teslimat saatlerimiz sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında gerçekleşmektedir. Teslimat ekibi gelmeden 1 saat önce arayarak bilgilendirme sağlayacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerinden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri